بهترین وکیل ملکی در تهران

 

بهترین وکیل ملکی در تهران چه کسی است؟ اگر در تهران و یا هر جای ایران دچار مشکلات ملکی شده باشید، می توانید با انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران مشکلات خود را حل کنید. به طور قطع می توان عنوان کرد یکی از پر تکرار ترین شکایاتی که در زمینه های حقوقی می شود دعاوی ملکی است.

با توجه به اینکه در کشور ایران ملک به عنوان یک کانال سرمایه گذاری محسوب می شود، مشکلات ملکی و حقوقی هم افزایش یافته است. متاسفانه این دعاوی به عمد و یا غیر عمد افزایش یافته و برای حل و فصل این پرونده ها بهتر است که از بهترین وکلا استفاده شود.

ما در این متن قصد داریم تا نکات ملکی را به عنوان کنیم و با معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران و یا هر جای ایران، شما را در حل پرونده خود کمک کنیم. تا پایان این متن با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه را به شما ارائه دهیم.

 

بیشتر بخوانید : بهترین وکیل کیفری در تهران

 

بررسی نکات کلیدی ملکی

برای اینکه در زمان خرید و یا فروش و یا معامله دچار مشکل نشوید، بهتر است که به نکات گفته شده توجه کنید.

نکته اول این است ببینیم آیا در قراردادی که امضا شده شرط داوری ذکر شده یا نه؛ اگر در قرارداد ابتدایی شرط داوری ذکر شده باشد برای انجام هر کاری باید از طریق یک نهاد داوری موضوع حل و فصل گردد.

نکته دوم  این است که حتماً و حتماً باید مالک اولیه و یا اصلی ملک را شناخته و سپس اقدامات لازم را انجام داد. لذا مالک اصلی هم یک طرف از دعوی قرار می گیرد.

نکته سوم  این است که باید مشخص شود، که آیا ملک از دست ملک های موقوفه نیست و یا مالکیت زمین مشخص است؟

 نکته چهارم؛ باید بررسی شود که آیا قرارداد انجام شده با وکالت تنظیم شده و یا شخصی اصالت آن را تنظیم کرده است.

پس قبل از هر چیز باید به این نکات پرداخته و یا در انجام قرارداد های خود در ابتدا این نکات را انجام دهید. در صورتی که مشکل برخوردید می توانید از بهترین وکیل ملکی در تهران و یا هر جای ایران استفاده کنید.

چرا باید از بهترین وکیل ملکی در تهران استفاده کنیم

با توجه به پیچیدگی های دعاوی ملکی بهتر است که در این زمینه از وکلایی که تجربه کافی و تبحر خاص در این امر را داشته ‌اند استفاده کنید. لذا این تجربه و تبحر باید محرز شده باشد. شما می توانید با یک بررسی کلی از پرونده هایی که آن وکیل در قبل انجام داده است این موضوع را دریابید.

لذا می‌ توانید از آشنایان خود هم پرس و جو کنید و بهترین وکیل را استفاد کنید. توصیه ما این است که حتماً و حتماً باید از دعاوی ملکی درجه یک استفاده کنید. چرا؟ چون در صورتی که آن وکیل تبحر نداشته باشد با کوچکترین ایرادی در تنظیم یک دادخواست هزینه دادرسی شما را از بین رفته و از همه بدتر زمان شما ضایع خواهد شد.

 

بهترین وکیل ملکی در تهران

 

زمان در حل پرونده خیلی مهم است که یک وکیل خوب می تواند این زمان را تسریع بخشد. لازم به ذکر است در صورتی که شما وکیل نداشته باشید، ممکن است زمان و هزینه زیادی صرف کنید و در پایان هم برنده نشوید. لذا سعی کنید با توجه به مشکل خود وکیلی را انتخاب کنید که در این مشکل، پرونده های حل شده ای را داشته باشد.

بیشتر بخوانید : طلاق توافقی چیست ؟

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تهران

همانطور که در این متن بارها عنوان کردیم، یک وکیل باید سابقه و تجربه بسیاری در این امر داشته باشد. این موضوع مهم ترین ویژگی یک وکیل ملکی در تهران به حساب می آید. توجه داشته باشید که مسائل ملکی بسیار گسترده می باشند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

دعاوی ماننده حق کسب و پیشه، خلع ید و رفع تصرف حقوقی، قانون سرقفلی، دعاوی مالک و مستاجر، مطالبه اجرت المثل و… از انواع دعاوی بسیار مهم در این زمینه هستند. لذا وکیل باید به تمامی این دعاوی آشنایی کافی و کامل داشته باشد.

یک وکیل خوب باید نترس باشد و تمامی مراحل پرونده را با دقت و وسواس خاصی پیگیری کند تا بتواند به موفقیت برسد. پس سعی کنید با توجه به نکاتی که در این متن گفته شد بهترین وکیل ملکی در تهران را برای خود دریافت کنید و پرونده خود را پیگیری کنید.

وکیل علی مرتضایی همراه شماست در ارائه انواع خدمات حقوقی و کیفری و مسائل خانوادگی.

 

 

سوالات متداول

1.چرا باید از وکیل ملکی استفاده کنیم؟

با توجه به پیچیدگی های دعاوی ملکی بهتر است که در این زمینه از وکلایی که تجربه کافی و تبحر خاص در این امر را داشته ‌اند استفاده کنید.

2.انواع دعاوی مهم در زمینه وکالت ملکی کدام است؟

دعاوی ماننده حق کسب و پیشه، خلع ید و رفع تصرف حقوقی، قانون سرقفلی، دعاوی مالک و مستاجر، مطالبه اجرت المثل و… از انواع دعاوی بسیار مهم در این زمینه هستند.

 

 

منبع : www.rocketmortgage.com