وکیل کیفری در تهران

 

بهترین وکیل کیفری در تهران چه کسی است؟ به طور کلی می توان وکالت را به عنوان یکی از حرفه های درجه یک شناخت. در تهران پایتخت ایران وکلای درجه یکی در زمینه وکالت داریم. وکالت کیفری یکی از وکالت هایی است که باید وکیل در آن تجربه و مهارت خاصی داشته باشد. لذا ما در این متن قصد داریم تا به بررسی بهترین وکیل کیفری در تهران بپردازیم. لازم به ذکر است شاید افراد در مورد امور کیفری که معمولاً با مال و یا جان و یا حتی حیثیت افراد در ارتباط است، دچار تنش ها و یا نگرانی هایی شوند.

در این موارد حضور یک وکیل کارکشته باعث می‌ شود تا موکل آرامش خاطر بیشتری داشته باشد. معمولاً وکلای کیفری را برای مشکلاتی مانند سرقت، قتل جعل اسناد، کلاهبرداری، تجاوز، آدم ربایی و… مورد استفاده قرار می دهند. با ما تا پایان متن همراه باشید تا در مورد بهترین وکیل کیفری در تهران و خصوصیاتی که باید داشته باشد اطلاعاتی را برای شما عنوان کنیم.

وکیل کیفری در تهران

توجه داشته باشید وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که در مورد دعاوی کیفری کاملاً تخصص تبحر و تجربه داشته باشند. اما باید ببینیم که دعاوی کیفری به چه دعاوی گفته می شوند. معمولاً دعاوی کیفری دعاوی مانند جعل مدارک یا اسناد، فروش مال غیر، اختلاسط کلاهبرداری و… هستند.

لذا در این موارد وکلا باید تمامی تجربه و تبحر خود را به کار گرفته تا بتوانند موکل خود را در آن پرونده برنده کنند. توصیه ما این است اگر به دنبال یک وکیل کیفری در تهران هستید، سعی کنید رزومه کاری او را بررسی کنید. از پرونده های قبلی که در این زمینه داشته آگاه شوید و سپس برای انتخاب این وکیل به یک نتیجه درست برسید. لازم به ذکر است به دلیل پیچیدگی های که در پرونده های کیفری وجود دارد حتماً و حتماً به دنبال یک وکیل بروید. لذا به دلیل آگاه نبودن شما از شرایط و قانون ممکن است در پرونده ای که حق با شماست برنده نشوید.

ویژگی های یک وکیل کیفری

خوب از ویژگی های یک وکیل کیفری باید به تحصیلات او در زمینه وکالت و امور جزایی و کیفری اشاره کرد. توجه داشته باشید که علم، تبحر و تجربه کاری او در این زمینه بسیار مهم است. لذا قبل از اینکه یک وکیل کیفری را برای انجام کارهای خود استخدام کنید، باید یک سری از ویژگی ها را در بررسی کرده و سپس برای انجام امور خود از او استفاده کنید.

 

وکیل کیفری در تهران

 

 ویژگی اول تحصیلات آکادمیک او می باشد. ویژگی دوم تجربه او در انجام این امور است. ویژگی سوم خوشنام بودن او در انجام امور می باشد. در این زمینه می توانید از دوستان و آشنایان خود سوال بپرسید تا از تجربه آنها هم استفاده کرده باشید.

ویژگی سوم این است که در زمانی که شما از او کمک می خواهید تعداد پرونده های کمتری در دست داشته باشد. لذا هرچه تعداد پرونده ها بالاتر برود آن وکیل از لحاظ روحی و روانی برای مواجهه با چندین پرونده شاید آماده نخواهد بود و دچار مشکلاتی برای حل پرونده شما خواهد شد.

بیشتر بخوانید : دعاوی خانوادگی چیست؟

 

وظایف اصلی وکیل کیفری در تهران چیست

شاید بتوان از مهمترین وظایف اصلی این وکلا تهیه دعوی را نام برد. لذا وکیلی که متعهد شده است تا به عنوان یک وکیل از حق شاکی دفاع کند، باید مطالبه موکل خود را در قالب یک شکواییه تنظیم کرده و برای بیان آن در دادگاه حاضر شود.

البته در صورتی که آن وکیل، وکیل یک فرد متهم باشد، باید دفاعیه خود را آماده و در دادگاه برای دفاع از موکل خود اقدام کند. لازم به ذکر است که وکلای کیفری در تهران و یا هر جای ایران می توانند در زمان بازجویی و یا دادرسی هم نقش فعالی را اجرا کنند و به دفاع و یا احقاق حق موکل خود بپردازند. در ضمن در این مورد باید گفت که وکلای کیفری تنها برای جرایمی مانند قتل عمد و یا غیر عمد وارد عمل نمی‌ شوند.

آن ها می توانند در مواردی مانند سرقت، تجاوز و زورگیری در دادگاه های کیفری برای انجام دفاع و یا تعقیب کیفری حاضر شوند و اقدامات لازم را انجام دهند. امیدواریم که در مورد مشکلات کیفری و چگونگی انتخاب یک وکیل کیفری در تهران توانسته باشیم به شما کمک کرده و راهنمایی های لازم را داده باشیم. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید بسیار سپاسگزاریم.

وکیل علی مرتضایی همراه شماست در ارائه انواع خدمات حقوقی و کیفری، با درخشان ترین سابقه وکالت، تا موکلان خود را در این مسیر پر پیچ و خم یاری کند.

 

سوالات متداول

1.وظایف یک وکیل کیفری چیست؟

معمولاً وکلای کیفری را برای مشکلاتی مانند سرقت، قتل جعل اسناد، کلاهبرداری، تجاوز، آدم ربایی و… مورد استفاده قرار می دهند.

2.ویژگی های یک وکیل کیفری خوب چیست؟

ویژگی اول تحصیلات آکادمیک او می باشد. ویژگی دوم تجربه او در انجام این امور است. ویژگی سوم خوشنام بودن او در انجام امور می باشد.

 

 

منبع : www.justia.com